Výrobky

Vodotesné mraziace svetlá IP65 60 cm 90 cm 120 cm 150 cm T8 LED žiarovka na hydinu
Vodotesné mraziace svetlá IP65 60 cm 90 cm 120 cm 150 cm T8 LED žiarovka na hydinu
Vlastnosti produktu:
1. Vodotesný IP65, vhodný do interiéru aj exteriéru
2. Šetrné k životnému prostrediu, nízka spotreba energie a jednoduchá inštalácia
3. Extrémne dlhá životnosť 50,{2}} hodín, znižuje frekvenciu opakovania lampy
4. Dôveryhodný: Špičková kvalita s 5-ročnou výrobnou zárukou, schválené CE a RoHS

Popis produktu:
Dĺžka | 600 mm (2Ft), 1200 mm (4Ft), 1500 mm (5Ft) |
Watts | 10W 18W 25W |
LED čip | Epistar SMD2835/5730 |
CRI | >85 |
Účinnosť lúmenov | 160 lm/w |
Teplota farby | 2700k-6500k |
Uhol lúča | 120 stupňov 180 stupňov 330 stupňov |
IP stupeň | IP65 |
Pracovná teplota | -20-55 stupeň |
Materiály | Hliník plus PC |
PC kryt | K dispozícii je priehľadný kryt/mliečny kryt |
Záruka | 5 rokov |
Aplikácia:
1. Akvárium, kuracie farmy, chovy ošípaných, búda na bylinky, búda na zeleninu, mosty, okraje komerčných budov.
2. Vonkajšie osvetlenie, osvetlenie chladničky alebo mrazničky, osvetlenie chladiarní, osvetlenie iných vlhkých prostredí atď.
Vlastnosti produktu:
LED osvetlenie hydiny Stmievateľný LED ovládač
Plnospektrálne LED trubicové svetlo
1) Stmievateľný integrovaný obvod: Stlmenie jasu od 0,5 percenta -100 percent
2) Traic stmievateľné bez blikania 0Hz
3) MAXIMÁLNY príkon je 35W
4) SAA, CE, ROHS
Špecifikácia produktu:
| Model | systém osvetlenia kurníku |
| Veľkosť | 300/600/900/1200/1500MM |
| Príkon | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Základňa | R17D / FA8 / G13 |
| Napätie | DC 12V 36V 48V alebo 85-265V |
| Lumen | 100 lm/W |
| Čip | SMD2835 |
| Materiály | Alu. plus PC/plast/sklo |
| RA/PF | RA80/PF0,9 |
| Záruka | 5 ročná záruka |
Podrobnosti o produkte osvetlenia pre nosnice:



Protokol o skúške:

Pre viac položiek navštívte náš web:https://www.benweilight.com/
Populárne Tagy: ip65 vodotesné mraziace svetlá 60 cm 90 cm 120 cm 150 cm t8 LED svetlo na hydinu, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka

