Výrobky
Svetlá pre farmárske zvieratá
Špecifické LED osvetlenie pre hydinu má veľký vplyv na rast zvierat. Môže nielen znížiť náklady na svietidlo, ale aj regulovať rýchlosť metabolizmu vajec hydiny, predĺžiť dĺžku reprodukčného života.
Výskum naznačuje, že zelené svetlo stimuluje rast kurčiat, zatiaľ čo oranžovo-červené stimuluje reprodukciu. Červeno-oranžové svetlo má zvyšovať reprodukčnú účinnosť, zatiaľ čo zelené svetlo má byť lepšie pre rast.
Je dôležité vybrať správnu farbu pre vaše prostredie a vtáky.
svetlá pre hospodárske zvieratá
Vlastnosti produktu:
Špecifické LED osvetlenie pre hydinu má veľký vplyv na rast zvierat. Môže nielen znížiť náklady na svietidlo, ale aj regulovať rýchlosť metabolizmu vajec hydiny, predĺžiť dĺžku reprodukčného života.
Výskum naznačuje, že zelené svetlo stimuluje rast kurčiat, zatiaľ čo oranžovo-červené stimuluje reprodukciu.
Červeno-oranžové svetlo má zabezpečiť reprodukčnú účinnosť, zatiaľ čo zelené svetlo má byť lepšie pre rast.
Je dôležité vybrať správnu farbu pre vaše prostredie a vtáky.
Špecifikácia produktu:
| Model | svetlá pre hospodárske zvieratá |
| Veľkosť | 300/600/900/1200/1500MM |
| Príkon | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Základňa | R17D / FA8 / G13 |
| Napätie | 12V DC alebo 85-265V |
| Lumen | 100 lm/W |
| Čip | SMD2835 |
| Materiály | Alu. plus PC/plast/sklo |
| RA/PF | RA80/PF0,9 |
| Záruka | 5 ročná záruka |
Podrobnosti o produkte žiarovky v kurníku:



Protokol o skúške:

FAQ:
Q1. Ste továreň?
ÁNO, naša továreň v meste Shenzhen, provincia Guangdong založená v roku 2010.
Q2. : Teplota farby LED osvetlenia?
2700/3000/3500/4000/4500/5000/5700/6000/6500K
Q3: Certifikáty pre svetlá hospodárskych zvierat?
CE (EMC plus LVD) ROHS a tak ďalej
Q4: Ako dlho trvá životnosť svetiel hospodárskych zvierat?
50,000 HODÍN
Q5: Lumeny osvetlenia LED?
100-180 LM/W Líši sa s rôznymi sériami
Q6: Záruka na LED osvetlenie?
5-7Ročná záruka závisí od požiadaviek zákazníkov
Q7: Je možné poskytnúť akékoľvek príslušenstvo OEM, keď štandardné príslušenstvo nefunguje pri inštalácii?
Áno, podpora OEM/ODM pre žiadosť o inú aplikáciu.
Q8: Môžem mať naše LOGO na produktoch a balíkoch?
A: Áno. Ale s MOQ pre dizajn farebného boxu
Q9: Ako sa vysporiadať s chybným?
Naše produkty sa vyrábajú v prísnom systéme kontroly kvality a miera chybovosti je nižšia ako 0,2 percenta .
Ak sa vyskytne problém s kvalitou, pravidlá vrátenia/vrátenia peňazí podľa záručnej zmluvy
Populárne Tagy: svetlá pre hospodárske zvieratá, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










