Výrobky
Osvetlenie Coop
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku
Vlastnosti produktu:
- Produkty ponúkané spoločnosťou Coop Lighting sú vyvinuté pomocou špičkových-technológií s cieľom poskytnúť efektívne riešenia osvetlenia pre širokú škálu aplikácií.
- Skutočnosť, že svietidlá Coop Lighting sú vyrobené z-kvalitných materiálov, zaručuje, že dlho prežijú a budú dobre fungovať.
- Produkty ponúkané spoločnosťou Coop Lighting sú ideálne do každej miestnosti vďaka svojmu sofistikovanému vzhľadu a skutočnosti, že je možné ich prispôsobiť špecifickým potrebám.
špecifikácia:
| Sila | 9W 18W 23W 25W |
| Veľkosť | 60 cm 120 cm 150 cm |
| Teplota farby (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Svetelná účinnosť (LM/W) | 140 lm/W |
| Index podania farieb (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Uhol lúča | 180 stupňov |
| Vodotesný | IP67 |
| Materiál | Hliníkové telo + kryt PC |
| Vstupné napätie (V) |
85-265V AC |
| Stmievateľné | Triak stmievateľný a 0-10V stmievateľný |
| Životnosť (hodiny) | 50000 |
| Záruka | 5 rokov |
| LED čip | Epistar 2835 |
| Funkcia |
bez blikania |
Podrobné obrázky:






Použitie:


Skúšobná správa:

O nás:


Balenie a doručenie:

Populárne Tagy: coop osvetlenie, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Dvojica:
Vodotesné osvetlenie pre kravy IP 65
Ďalšie:
Osvetlenie farmy na dojné kravy
Zaslať požiadavku












