Výrobky
Komerčné osvetlenie pre hydinu
Špecifické LED osvetlenie hydiny má veľký vplyv na rast zvierat. Nielenže môže znížiť náklady na svietidlo, ale aj regulovať rýchlosť metabolizmu vajec hydiny, predĺžiť dĺžku reprodukčného života.
Výskum naznačuje, že zelené svetlo stimuluje rast kurčiat, zatiaľ čo oranžovo-červené stimuluje reprodukciu. Červeno-oranžové svetlo má zvyšovať reprodukčnú účinnosť, zatiaľ čo zelené svetlo má byť lepšie pre rast.
Je dôležité vybrať správnu farbu pre vaše prostredie a vtáky.
komerčné osvetlenie hydiny
Vlastnosti produktu:
LED osvetlenie hydiny Stmievateľný LED ovládač
Plnospektrálne LED trubicové svetlo
1) Stmievateľný integrovaný obvod: Stlmenie jasu od 0,5 percenta -100 percent
2) Traic stmievateľné bez blikania 0Hz
3) MAXIMÁLNY príkon je 35W
4) SAA, CE, ROHS
Špecifikácia produktu:
| Model | komerčné osvetlenie hydiny |
| Veľkosť | 300/600/900/1200/1500MM |
| Príkon | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Základňa | R17D / FA8 / G13 |
| Napätie | DC 12V 36V 48V alebo 85-265V |
| Lumen | 100 lm/W |
| Čip | SMD2835 |
| Materiály | Alu. plus PC/plast/sklo |
| RA/PF | RA80/PF0,9 |
| Záruka | 5 ročná záruka |
Podrobnosti o produkte komerčného osvetlenia pre hydinu:
Vodotesné LED trubice T8, vodotesné IP65, sú široko používané na miestach, kde je viac vlhkosti a prachu, ako je chladiareň supermarketu, ICE dom, chladnička, kuracia farma, kačacia farma, pivnica, kuchyňa, akvárium, vonkajšie, typické aplikácie zahŕňajú priemyselné oblasti a reklamné tabule atď.
Ideálne pre vnútorné alebo vonkajšie osvetlenie. Je vodotesný, prachotesný a odolný voči vlhkosti. Perfektná náhrada za celú sadu žiarivkového svietidla T8.



Protokol o skúške:

Pre viac položiek navštívte náš web:https://www.benweilight.com/
Populárne Tagy: komerčné osvetlenie pre hydinu, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










