Výrobky

Svetlá kuracej haly
Špecifické LED osvetlenie hydiny má veľký vplyv na rast zvierat. Nielenže môže znížiť náklady na svietidlo, ale aj regulovať rýchlosť metabolizmu vajec hydiny, predĺžiť dĺžku reprodukčného života.
Výskum naznačuje, že zelené svetlo stimuluje rast kurčiat, zatiaľ čo oranžovo-červené stimuluje reprodukciu. Červeno-oranžové svetlo má zvyšovať reprodukčnú účinnosť, zatiaľ čo zelené svetlo má byť lepšie pre rast.
Je dôležité vybrať správnu farbu pre vaše prostredie a vtáky.
svetlá kuracej haly
Vlastnosti produktu:
LED osvetlenie hydiny Stmievateľný LED ovládač
Plnospektrálne LED trubicové svetlo
1) Stmievateľný integrovaný obvod: Stlmenie jasu od 0,5 percenta -100 percent
2) Traic stmievateľné bez blikania 0Hz
3) MAXIMÁLNY príkon je 35W
4) SAA, CE, ROHS
Špecifikácia produktu:
| Model | svetlá kuracej haly |
| Veľkosť | 300/600/900/1200/1500MM |
| Príkon | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Základňa | R17D / FA8 / G13 |
| Napätie | DC 12V 36V 48V alebo 85-265V |
| Lumen | 100 lm/W |
| Čip | SMD2835 |
| Materiály | Alu. plus PC/plast/sklo |
| RA/PF | RA80/PF0,9 |
| Záruka | 5 ročná záruka |
Podrobnosti o produkte svetiel kurčiat:



Protokol o skúške:

Pre viac položiek navštívte náš web:https://www.benweilight.com/
FAQ:
1.Q: Ako nakupovať?
Odpoveď: Môžete nám poskytnúť svoj výkres a my ho vyrobíme ako vaše výkresy.
2.Q: Ako platiť?
Odpoveď: TT a L / C sú prijateľné.
3.Q: Aká je dodacia lehota?
Odpoveď: Závisí to od množstva objednávky. Vo všeobecnosti bude dodacia lehota do 15 až 30 dní.
4.Q: Ako odoslať?
A: Nakladanie námorným prepravným kontajnerom.
5.Q: Ako nainštalovať po príchode tovaru do cieľa?
Odpoveď: Poskytneme vám podrobné inštalačné výkresy CAD. Ak je to potrebné, pošleme technikov, ktorí vám pomôžu. Poplatok za vízum, letenky, ubytovanie, mzdu však budú znášať kupujúci.
6. Otázka: Aké sú výhody vášho panelu?
Odpoveď: Vynikajúce výhody nášho panelu sú nízka hmotnosť, tepelná izolácia/odolnosť, vodotesnosť, ohňovzdornosť, zvuková izolácia, rýchla konštrukcia atď.
7. Otázka: Má panel požiarnu odolnosť, ak áno, aké je hodnotenie?
Odpoveď: Teoreticky môže vydržať oheň 4 hodiny pri teplote 1000 stupňov. V skutočnosti je však nehorľavý.
8. Otázka: Máte nejaký certifikát, ktorý nám pomôže získať súhlas vlády?
Odpoveď: Ako podporné dokumenty môžeme poskytnúť náš certifikát ISO, správy o skúškach, certifikáty SGS. Keďže stavebné normy sa v rôznych krajinách líšia, väčšina našich zákazníkov nakupuje panely na testovanie a získava ich schválenie sami.
9. Otázka: Aký je stupeň kvality komponentov oceľovej konštrukcie?
A: Q345 sa používa pre hlavnú oceľovú konštrukciu, Q235 sa používa pre sekundárnu oceľovú konštrukciu.
Populárne Tagy: svetlá pre kurčatá, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka

