Výrobky
Žiarovka na kurčatá
Špecifické LED osvetlenie pre hydinu má veľký vplyv na rast zvierat. Môže nielen znížiť náklady na svietidlo, ale aj regulovať rýchlosť metabolizmu vajec hydiny, predĺžiť dĺžku reprodukčného života.
Výskum naznačuje, že zelené svetlo stimuluje rast kurčiat, zatiaľ čo oranžovo-červené stimuluje reprodukciu. Červeno-oranžové svetlo má zvyšovať reprodukčnú účinnosť, zatiaľ čo zelené svetlo má byť lepšie pre rast.
Je dôležité vybrať správnu farbu pre vaše prostredie a vtáky.
žiarovka pre kurčatá
Vlastnosti produktu:
LED osvetlenie hydiny Stmievateľný LED ovládač
Plnospektrálne LED trubicové svetlo
1) Stmievateľný integrovaný obvod: Stlmenie jasu od 0,5 percenta -100 percent
2) Traic stmievateľné bez blikania 0Hz
3) MAXIMÁLNY príkon je 35W
4) SAA, CE, ROHS
Špecifikácia produktu:
| Model | žiarovka kurčiat |
| Veľkosť | 300/600/900/1200/1500MM |
| Príkon | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Základňa | R17D / FA8 / G13 |
| Napätie | 12V DC alebo 85-265V |
| Lumen | 100 lm/W |
| Čip | SMD2835 |
| Materiály | Alu. plus PC/plast/sklo |
| RA/PF | RA80/PF0,9 |
| Záruka | 5 ročná záruka |
Podrobnosti o produkte žiarovky kurčiat:



Protokol o skúške:

Naša spoločnosť:
Rôzne produkty
LED vysoký stojan, LED lineárne svetlo, LED trubica, LED svetlo, LED pouličné svetlo, LED retrofit svetlo a tak ďalej. Výskumný a vývojový tím BBT má schopnosť navrhnúť nový produkt aj podľa vašich požiadaviek.
Priateľský k životnému prostrediu
Benwei sa vždy snažil vyvíjať svietidlá bez olova, ortuti a pod. škodlivých prvkov, zároveň sa BBT snaží čo najlepšie vyvíjať nové produkty s dlhšou životnosťou, vysokou účinnosťou a nízkym svetelným úpadkom.
„Zelené svetlo, zelený svet“ je Benweiova snaha. Pracujme spoločne na Zemi šetrnej k životnému prostrediu.
prečo si vybrať nás
1. Viac ako 5 rokov skúseností ako výrobca osvetlenia
2. Všetky naše produkty prešli testom starnutia pred odoslaním a garantujeme bezpečné používanie nášho produktu.3. OEM/ODM objednávky sú srdečne vítané!
4. Nižšie MOQ a rýchle dodanie.
5. Všetky produkty a príslušenstvo boli pred odoslaním testované.
6. Poskytujeme najlepší servis po predaji, ak sa vyskytne nejaký problém, náš tím sa pokúsi vyriešiť problémy za vás.
Populárne Tagy: žiarovka kurčiat, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










