Výrobky

Najlepšie svetelné zdroje pre kurčatá
Najlepšie svetelné zdroje pre kurčatá
Kurčatá nie sú fanúšikmi tmy, preto je veľmi dôležité, aby boli hydinárne osvetlené v závislosti od ich životnej fázy. HID výbojky ako metalhalogenid (MH) a vysokotlakové sodíkové výbojky (HPS) sú spoľahlivými možnosťami pri vytváraní ideálneho osvetlenia pre vašu hydinu. Tieto lampy majú schopnosť stmievania, ale na správne fungovanie vyžadujú použitie špeciálnych elektronických alebo magnetických stmievacích predradníkov. Či už sú stmievateľné alebo nie, všetky žiarovky HID vyžadujú na svoju činnosť predradníky. Tieto lampy sú výkonné, ale majú svoje nevýhody. Pred opätovným zapnutím sa napríklad musia ochladiť, čo je proces nazývaný restriking. Na rozdiel od žiaroviek sa HID lampy zahrievajú dlhšie. Cyklus zahrievania pre tento typ lampy môže byť medzi 2-10 minútami. Okrem toho, pokiaľ váš dom pre brojlery nemá neuveriteľne vysoké stropy, HID lampy môžu poskytovať príliš veľa svetla s vysokou intenzitou. Okrem toho, keď sa halogenidové výbojky stlmia, zmenia sa na modrozelenú, zatiaľ čo vysokotlakové sodíkové výbojky zožltnú. Zmena farby a reštrikcia môžu spôsobiť podráždenie hydiny, čo následne ovplyvňuje jej náladu a produktivitu.
Svetelné diódy (LED) žiarovky
LED osvetlenie sa v posledných rokoch stalo populárnym vďaka dlhej životnosti žiaroviek, odolnosti a nižším nákladom na energiu. LED diódy môžu vydržať až 50,{1}} hodín – a je menej pravdepodobné, že sa vypália. Ako sme sa dozvedeli, tlmené osvetlenie je veľmi dôležitým atribútom pri osvetlení hydiny. Na rozdiel od iných zdrojov svetla LED neblikajú, čo je ideálna vlastnosť, pretože hydina je veľmi citlivá na zmeny a vlnové dĺžky svetla. Nedostatok blikania pomáha udržať kura v pokoji. LED diódy majú tiež väčšiu flexibilitu ako iné zdroje svetla, čo uľahčuje ich použitie v chovoch hydiny a poskytuje jednotlivcom väčšiu kontrolu počas každej fázy vývoja hydiny. Počiatočné náklady na LED môžu byť drahé, ale s poklesom cien a zľavami za služby sa to rýchlo mení.
Vlastnosti produktu:
LED osvetlenie hydiny Stmievateľný LED ovládač
Plnospektrálne LED trubicové svetlo
1) Stmievateľný integrovaný obvod: Stlmenie jasu od 0,5 percenta -100 percent
2) Traic stmievateľné bez blikania 0Hz
3) MAXIMÁLNY príkon je 35W
4) SAA, CE, ROHS
Špecifikácia produktu:
| Model | systém osvetlenia kurníku |
| Veľkosť | 300/600/900/1200/1500MM |
| Príkon | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Základňa | R17D / FA8 / G13 |
| Napätie | DC 12V 36V 48V alebo 85-265V |
| Lumen | 100 lm/W |
| Čip | SMD2835 |
| Materiály | Alu. plus PC/plast/sklo |
| RA/PF | RA80/PF0,9 |
| Záruka | 5 ročná záruka |
Podrobnosti o produkte osvetlenia pre nosnice:



Protokol o skúške:

Pre viac položiek navštívte náš web:https://www.benweilight.com/
Populárne Tagy: najlepšie zdroje osvetlenia pre kurčatá, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka

