Výrobky
LED svetlá DC48V T6
1. Dizajn, ktorý odoláva korózii a čpavku a kyselinám, aby vydržal náročné prostredie v stodole.
2.IP67, Letecké lepidlo odolné voči vlhkosti a rozbitiu, používané pri konštrukcii automobilov a lietadiel, robí veci vodotesnými.
3. Farby a veľkosti krytov lámp medzi 60 cm a 240 cm môžu byť prispôsobené.
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku

Vlastnosti
1. Dizajn, ktorý odoláva korózii a čpavku a kyselinám, aby vydržal náročné prostredie v stodole.
2.IP67, Letecké lepidlo odolné voči vlhkosti a rozbitiu, používané pri konštrukcii automobilov a lietadiel, robí veci vodotesnými.
3. Farby a veľkosti krytov lámp medzi 60 cm a 240 cm môžu byť prispôsobené.
4.Fast Connect Male/Female a Plug&Play, extrémne jednoduchá inštalácia.
5.PC Spona na viečko lampy + platňa z nehrdzavejúcej ocele + trojbodová spona so silnou fixáciou k lampe.
Špecifikácia
| Menovité napätie | AC85-277V |
| Moc | 9W/14W/18W/36W/40W/60W/80W alebo prispôsobený výkon |
| Typ LED | SMD2835 |
| Pomer farieb | 2700K -6500K , celé spektrum alebo prispôsobené spektrum |
| Typ rúrky | T5/T8/T10/T12 |
| Materiál | Hliníkový profil+číry kryt PC |
| Dĺžka | {{0}},6 m/0,9 m/1,2 m/1,5 m/1,8 m/2,4 alebo viac prispôsobená dĺžka |
| Záruka | 3 roky / 5 rokov |
Podrobné obrázky



Použitie

O nás


Populárne Tagy: LED svetlá dc48v t6, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Zaslať požiadavku









