Výrobky
360 stupňové LED trubicové svetlo bez blikania pre hubovú farmu
1. jedinečný dizajn len pre hríbový domček
2. odolávať úniku pary a vody
3. Odolnosť voči pare a čpavku IP67
4. špeciálne navrhnutý pre hubový dom
5. prevádzková teplota: -20 až 50 stupňov
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku

Vlastnosti:
1. jedinečný dizajn len pre hríbový domček
2. odolávať úniku pary a vody
3. Odolnosť voči pare a čpavku IP67
4. špeciálne navrhnutý pre hubový dom
5. prevádzková teplota: -20 až 50 stupňov
6. skladovacia teplota: -30 až 95 stupňov
7. Teplota varenia: 95 stupňov
8. uhol lúča: 360 stupňov
9. Pred naparovaním vypnite napájanie striedavým prúdom
10. Jednoduchá montáž na zavesenie
11. ľahká elektroinštalácia
| Napätie | 100-277V |
| moc | 18W |
| Faktor výkonu | 0.95 |
| Svetelný priechod, | >2100lm |
| Index podania farieb | >83 |
| Prevádzková teplota | -20 stupeň ~50 stupňov |
| stupeň ochrany | IP67 |
| Zdroj svetla | SMD2835 |
| Veľkosť špecifikácie (mm) | T8; 1200*30*34 T12: 1200*36*40 |
Viac informácií




Aplikácia

Populárne Tagy: 360-stupňové led trubicové svetlo bez blikania pre hubovú farmu, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Dvojica:
Svetlo na pestovanie húb na 220 V
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-
IP67 LED HUBOVÉ SVETLOZobraziť viac> -
6000K vodotesné LED svetlo na pestovanie rastlín pre farm...Zobraziť viac> -
Svetlá na pestovanie izbových rastlínZobraziť viac> -
Semená zeleniny Huby Izbové rastliny Tube LightZobraziť viac> -
Poľnohospodárstvo IP67 T14 LED svetelná trubica pre sklen...Zobraziť viac> -
25W LED trubicové svietidlá na pestovanie húbZobraziť viac>











