Výrobky
36W podzemné LED svetlo
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedným z najlepších výrobcov a dodávateľov 36w podzemného led svetla v Číne. Vitajte na nákup trvanlivých výrobkov na predaj tu a získajte cenník z našej továrne. Všetky prispôsobené produkty majú vysokú kvalitu a konkurencieschopnú cenu.
Funkcia:
- Vďaka svojej energetickej účinnosti vám 36W podzemná LED lampa môže pomôcť ušetriť peniaze na mesačných účtoch za elektrinu.
- Toto svietidlo je nielen dlhotrvajúce,{1}}ale aj ekonomické, pretože má životnosť až 50 000 hodín.
- 36W podzemné LED svetlo má svetelný výkon, ktorý je jasný a konzistentný, čo zlepšuje viditeľnosť aj bezpečnosť vo vonkajších priestoroch.
špecifikácia:
| Veľkosť | 100 cm 120 cm |
| Sila | 24W 36W 40W 70W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Pracovná teplota (C) | -20~ 50 |
| Pracovná životnosť (hodina) | 50000 |
| Hodnotenie IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Názov produktu | LED svietidlo na stenu |
| Vstupné napätie | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kontrola | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP stupeň | Vonkajšie IP65 |
| Materiál | Tlakovo liate-hliník |
| Rozmer | L250/ 500/1000*Š27*V48mm |
| Kontrola | Diaľkový ovládač |
detailné obrázky:




použitie:


o nás:


Balenie a doručenie:

Populárne Tagy: 36w podzemné led svetlo, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
-
12W LED lineárne nástenné svietidloZobraziť viac> -
7W LED nástenná podložka Landscape LightZobraziť viac> -
Vysokovýkonná LED podložka na stenuZobraziť viac> -
Ip68 vodotesné LED nástenné svietidloZobraziť viac> -
LED nástenné svietidlá Osvetlenie krajinyZobraziť viac> -
Architektonické nástenné svietidloZobraziť viac>












