Výrobky
24V architektonická budova Fasáda Bar Wallwasher Light
1. Super jasný a úspora energie
2. Toto vonkajšie barové nástenné svietidlo má kryt z tvrdeného skla a vysokokvalitné hliníkové puzdro, ktoré môže poskytnúť výnimočnú odolnosť proti korózii a oxidácii pri zachovaní stability LED bezpečnostných svetiel po dlhú dobu.

Funkcia produktu
1. Super jasný a úspora energie
2. Toto vonkajšie barové nástenné svietidlo má kryt z tvrdeného skla a vysokokvalitné hliníkové puzdro, ktoré môže poskytnúť výnimočnú odolnosť proti korózii a oxidácii pri zachovaní stability LED bezpečnostných svetiel po dlhú dobu.
3.Tento vonkajší bar odolá počasiu, dažďu alebo snehu, vďaka vonkajším svetelným indikátorom IP65, vodotesná certifikácia. Od súmraku do rána, dokonca aj vo vlhkých vonkajších priestoroch alebo pri daždi, je stále možná pravidelná prevádzka.
PARAMETRE
| Moc | 18W |
| Zdroj svetla | LED OSRAM |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Farba | 2200-6000K, RGB, RGBW |
| Stupeň šošovky | 10*30 stupňov / 10*45 stupňov / 10*60 stupňov |
| Hodnotenie IP | IP 65 |
| Veľkosť | D1000* Š41* V26mm |
| Materiál | hliník |
ZOBRAZENIE OBRAZU
Viac obrázkov:


často kladené otázky
Q1. A čo dodacia lehota?
Odpoveď: Závisí to od množstva. Vo všeobecnosti to trvá približne 15 dní po zaplatení zálohy
dokončiť objednávku. (Okrem produktov na mieru)
Q2. Máte nejaký limit MOQ pre objednávku LED svetla?
Odpoveď: Nízka MOQ, 1ks na kontrolu vzoriek je k dispozícii.
Q3. Prijímate OEM alebo ODM? Môžete nám pomôcť urobiť farebný box s logom?
Odpoveď: Áno, vitajte, môžeme pre vás urobiť.
Q4. Je v poriadku vytlačiť moje logo na produkt LED?
A: Áno. Pred výrobou nás prosím formálne informujte a najskôr potvrďte dizajn na základe našej vzorky
Populárne Tagy: 24v architektonická budova fasáda bar wallwasher light, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
-
RGBW LED nástenná podložka Svetelná lištaZobraziť viac> -
DC24V vonkajšia LED nástenná podložkaZobraziť viac> -
24W LED vstavané nástenné svietidloZobraziť viac> -
LED nástenné svietidlo 36WZobraziť viac> -
RGB DMX nástenné svietidlo na umývanie autaZobraziť viac> -
Lineárne LED nástenné svietidloZobraziť viac>










