Výrobky
5 W-15 W IP65 Vodotesné COB bodové svetlo – vonkajšie bodové svetlo na krajinu
1. Výnimočná životnosť
◼ životnosť 50,{1}} hodín (50× dlhšia ako klasické žiarovky)
◼ Bezúdržbová-prevádzka počas 5+ rokov (použitie 24 hodín denne, 7 dní v týždni)
2. Bezkonkurenčná energetická účinnosť
◼ 90 % energie premenené na viditeľné svetlo (oproti 20 % pri žiarovke)
◼ O 80 % nižšia tvorba tepla=bezpečnejšia prevádzka
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedným z najlepších výrobcov a dodávateľov 5w-15w ip65 vodotesného bodcového svetla - vonkajšieho reflektora v Číne. Vitajte na nákup trvanlivých výrobkov na predaj tu a získajte cenník z našej továrne. Všetky prispôsobené produkty majú vysokú kvalitu a konkurencieschopnú cenu.

🌟 Kľúčové výhody
1. Výnimočná životnosť
◼ životnosť 50,{1}} hodín (50× dlhšia ako klasické žiarovky)
◼ Bezúdržbová-prevádzka počas 5+ rokov (použitie 24 hodín denne, 7 dní v týždni)
2. Bezkonkurenčná energetická účinnosť
◼ 90 % energie premenené na viditeľné svetlo (oproti 20 % pri žiarovke)
◼ O 80 % nižšia tvorba tepla=bezpečnejšia prevádzka
3. Vojenská-konštrukcia
| Komponent | Špecifikácia | úžitok |
|---|---|---|
| Bývanie | Tlakovo liate-hliník + polyesterový povlak | Extrémna odolnosť voči poveternostným vplyvom |
| Objektív | 3mm tvrdené sklo | Ochrana proti rozbitiu |
| Spojovacie prvky | 304 skrutiek z nehrdzavejúcej ocele | Nulová korózia v prostredí so slanou vodou |
| LED MNOŽSTVO | 1ks vysokovýkonná COB LED |
| Napätie | Vstup AC 100~250V |
| Farba | 2700~6500K |
| Kontrolný spôsob | zapnutie/vypnutie |
| Životnosť LED | 50 000 hodín |
| Úroveň ochrany | IP 66 |
| Veľkosť | H50*Š92*V292 mm |
| Materiál | Hliníková zliatina+ práškové lakovanie, 3mm tvrdené sklo |
| Uhol objektívu | 24 stupňov, 36 stupňov, 45 stupňov, 60 stupňov |
| Napájací kábel | Gumový kábel |

úspešné prípady

LED svetlomet má okrúhly tvar

hlavne je zakopaný v zemi, používa sa na dekoračné alebo inštruktážne účely osvetlenia.

je široko používaný v nákupných centrách, parkoviskách, zelených pásoch, parkoch, turistických atrakciách, obytných štvrtiach, mestských sochách, peších uliciach, schodoch budov atď.

používa sa aj na umývanie steny alebo stromov, jeho aplikácia má značnú flexibilitu.

Populárne Tagy: 5w-15w ip65 vodotesné klasové svietidlo - vonkajšia krajina reflektor, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka











