Výrobky

150W LED svetlo do botníka na parkovisko
1. Vymeňte tradičné svetlo v krabici od topánok.
2. Presný kryt-hliníkového odliatku.
3. Odolná povrchová úprava, ktorá odoláva vyblednutiu a trieskam.
4. Jednoduchá inštalácia.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedným z najlepších výrobcov a dodávateľov 150w led svetla do topánok pre parkovisko v Číne. Vitajte na nákup trvanlivých výrobkov na predaj tu a získajte cenník z našej továrne. Všetky prispôsobené produkty majú vysokú kvalitu a konkurencieschopnú cenu.

Vlastnosti:
• Poskytujte jasné, energeticky{0}}účinné osvetlenie pre vonkajšie aj vnútorné použitie.
• Vybavené pokročilými pohybovými senzormi pre automatické zapnutie/vypnutie.
• Trvanlivý dizajn-odolný voči poveternostným vplyvom pre-dlhotrvajúci výkon.
• Jednoduchá inštalácia pre jednoduchú montáž na steny alebo stropy.
Špecifikácie
| Watt | 150w |
| Vstupné napätie | AC100-277V |
| Inštalácia | Nasadzovač papuče/U držiak/extrudované rameno atď |
| Veľkosť produktu: | 300 * 438 * 62 mm |
| Veľkosť vonkajšieho kartónu: | 690*390*150mm, 6,25kg |
| Záruka | 5 rokov |
| Led bývanie | K dispozícii |
| Iný watt | 80w /100w /200w /300w |
Viac podrobností





Aplikácia

Populárne Tagy: 150w led svetlo na topánky na parkovisko, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
-
Energeticky úsporné LED svetlá do botníkaZobraziť viac> -
Všetko-v{1}}jednom integrovanom LED svetle do topánokZobraziť viac> -
Pouličné LED osvetlenie boxu na topánkyZobraziť viac> -
Pouličné osvetlenie LED skrinky na topánky so svetelným s...Zobraziť viac> -
LED pouličné svetlo na parkoviskoZobraziť viac>






