Výrobky
3,2 voltové solárne nabíjateľné batérie
1. 3,2 voltová batéria lifepo4 100 Ah, ktorú je možné namontovať v akejkoľvek polohe, odoláva nárazom a vibráciám. Dlhotrvajúci vysoký výkon pri vysokých a nízkych teplotách.
2. Efektívny výkon: Plochá krivka vybitia našej batérie LiFePO4 až 95% jej kapacity poskytuje astronomické zvýšenie doby chodu v porovnaní s iba 50% v kyseline olovenej.
3. Bezchybne ľahký: Naša batéria LiFePO4 je iba 1/3 hmotnosti olovenej kyseliny, čo z nej robí spornú voľbu pre karavany, námorné a off-gridové aplikácie, keď sa zvažuje ťahanie alebo mobilita.
3,2 voltové solárne nabíjateľné batérie

1. 3,2 voltové solárne nabíjateľné batérie, ktoré je možné namontovať v akejkoľvek polohe, odolávajú nárazom a vibráciám. Dlhotrvajúci vysoký výkon pri vysokých a nízkych teplotách.
2. Efektívny výkon: Plochá krivka vybitia našej batérie LiFePO4 až 95% jej kapacity poskytuje astronomické zvýšenie doby chodu v porovnaní s iba 50% v kyseline olovenej.
3. Bezchybne ľahký: Naša batéria LiFePO4 je iba 1/3 hmotnosti olovenej kyseliny, čo z nej robí spornú voľbu pre karavany, námorné a off-gridové aplikácie, keď sa zvažuje ťahanie alebo mobilita.
Špecifikácia produktu:
3,2 voltové solárne nabíjateľné batérie
| Menovitá kapacita | 100 Ah |
| Pracovné napätie | 2.50-3.65V |
| Vnútorný odpor | ≤ 0.35mΩ |
| Teplota nabíjania | 0°C ~ 55°C |
| Teplota výboja | -20°C ~ 55°C |
| Cista hmotnost | okolo 2,3 KG |
| Rýchlosť samovybíjania | ≤3,5% mesačne |
| Rozmer | 176*48*133 mm (d*š*v) |
| Stadnard nabíjací prúd | 50A |
| Štandardné nabíjacie napätie | 3.65V |
| Spôsob nabíjania | CC/CV |
| Štandardný vybíjací prúd | 50A |
| Maximálny nepretržitý vybíjací prúd | 100A |
| Maximálny impulzný výbojový prúd | 258A |
| Záruka | 3 roky |
| Životný cyklus | 3000 krát |
| Vypínacie napätie | 2.5V |
Aplikácie:
Elektrické pohonné aplikácie
♦ Štartovanie motoraBatéria
♦ CommercialBusandTransit:
E-auto, E-bus, Golftroller/auto, E-bike, Scooter, RV, AGV, Marine, Touristcar, Caravan, Invalidný vozík,
E-truck, E-sweeper, Floorcleaner, E-walkeretc.
♦ Intelektuálni roboti
♦ Elektrické náradie: elektrické vŕtačky, hračky
EnergyStorage
♦ Solárny veterný systém
♦ CityGrid (zapnutý/vypnutý)
Zálohovací systém a UPS
♦ TelecomBase, CATVsystem, ComputerServerCenter, MedicalInstrumnt, MilitaryEquipment
Ostatné aplikácie
♦ Zabezpečenie a elektronika, MobilePOS, ťažobný priemysel/baterka/LED osvetlenie/núdzové osvetlenie

Balenie lítium -fosfátovej batérie


FAQ
Populárne Tagy: 3,2 voltové solárne nabíjateľné batérie, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, nákup, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
-
Batéria 3,2 V 60 Ah Lifepo4Zobraziť viac> -
Solárne nabíjateľné batérie 3,2 VoltZobraziť viac> -
3,2 voltová nabíjateľná batéria pre solárne svetláZobraziť viac> -
Batéria 3,2 V 100ah Lifepo4Zobraziť viac> -
Lifepo4 3,2 V 280ah 3,2 V solárna batériaZobraziť viac> -
Solárna lítiová batéria 3,2v 200ah Lifepo4 AAZobraziť viac>












