Výrobky

24V lítiová autobatéria
• Povolené hlboké vybitie až do 100 percent
• Mimoriadne bezpečná lítium-iónová fosfátová chémia (žiadne tepelné úniky, žiadne riziko požiaru alebo výbuchu)
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku

Popis produktu
• Dlhá životnosť: najmenej 2,000 cyklov
• Bolo povolené 100-percentné hlboké vybitie.
• Extrémne bezpečná lítium-iónová fosfátová chémia (eliminované riziko požiaru alebo výbuchu kvôli nedostatku tepelnej dráhy)
• Vstavaný systém BMS (Battery Management System): predĺžte životnosť batérie a ochránite ju • Olovo, ťažké kovy a nebezpečné prvky sa nepoužívajú
• Bolo povolené 100-percentné hlboké vybitie.
• Extrémne bezpečná lítium-iónová fosfátová chémia (eliminované riziko požiaru alebo výbuchu kvôli nedostatku tepelnej dráhy)
• Vstavaný systém BMS (Battery Management System): predĺžte životnosť batérie a ochránite ju • Olovo, ťažké kovy a nebezpečné prvky sa nepoužívajú
Technické údaje:
| Meno Produktu | Lítium-iónová batéria Lifepo4 |
| Menovité napätie | 25.6V |
| Nominálna kapacita | 100 Ah |
| Nabíjací prúd | 50A |
| Vybíjací prúd | 100A |
| Ochrana | Vstavaný BMS |
| Prevádzková teplota nabíjania | 0 stupeň ~45 stupňov |
| Prevádzková teplota vybíjania | -20 stupeň ~60 stupňov |
| Životnosť cyklu | 2000 krát |
| OEM/ODM | Prijateľné |
Viac informácií





Aplikácia

Populárne Tagy: 24v lítiová autobatéria, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Dvojica:
Lítium-železofosfátová batéria 24 V
Ďalšie:
Batéria 24V 20ah Lifepo4
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť

