Výrobky
Batéria 24V 20ah Lifepo4
Malé a o 40 percent ľahšie ako ekvivalentné olovené batérie.
Desaťkrát viac cyklov ako olovené batérie.
Nižšie samovybíjanie a rýchlejšie nabíjanie.
Dokonca aj pri vysokej rýchlosti vybíjania dodáva dvakrát toľko energie ako olovené batérie pri zachovaní vynikajúcej energetickej kapacity.
Bezpečná chémia, ktorá znižuje možnosť výbuchu alebo požiaru spôsobeného silným nárazom, nadmerným nabitím alebo skratom.

Popis
BENWEI 24V 20Ah LiFePO4 batériový modul je naša jediná 24V možnosť v rade a ponúka neuveriteľnú prenosnosť s hmotnosťou iba 4,6 kg. Tieto ľahké riešenia napájania majú iba 1/3 hmotnosti ekvivalentu SLA a dodávajú sa s palivomerom. Môžete voľne použiť ľubovoľný typ konektora, ale zistili sme, že Neutrik je obľúbenejšia možnosť s týmito modulmi.
Parameter
| Hmotnosť | 4600 g |
| Rozmery | 216 × 150 × 100 mm |
| Výrobca | BENWEI |
| Chémia | lítium-železofosfát (LiFePO4) |
| Menovité napätie | 24V |
| Kapacita | 20Ah |
| Doba nabíjania | 5 – 7 hodín |
| Dĺžka života | 1400 a viac cyklov |
| Watt-hodiny (Wh) | 480 Wh |
| Maximálne nepretržité vybíjanie | 30A |
| Maximálny špičkový prúd (pre 10 mS) | 60A |
| Výbojové medzné napätie | 16V |
| Nabíjacie napätie | 29.2V |
| Rozsah teplôt (nabíjanie) | 0ºC – 40ºC |
| Rozsah teplôt (používa sa) | -10ºC – 60ºC |
| Rýchlosť samovybíjania | < 0.5% per day |
Zvýraznenie bodov
Malé a o 40 percent ľahšie ako ekvivalentné olovené batérie.
Desaťkrát viac cyklov ako olovené batérie.
Nižšie samovybíjanie a rýchlejšie nabíjanie.
Dokonca aj pri vysokej rýchlosti vybíjania dodáva dvakrát toľko energie ako olovené batérie pri zachovaní vynikajúcej energetickej kapacity.
Bezpečná chémia, ktorá znižuje možnosť výbuchu alebo požiaru spôsobeného silným nárazom, nadmerným nabitím alebo skratom.
Obrázky Zobraziť











Populárne Tagy: 24v 20ah lifepo4 batéria, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
-
Lítium-železo-fosfátová batéria Prismatic Lifepo4 Cells 3...Zobraziť viac> -
3,2 voltová nabíjateľná batéria pre solárne svetláZobraziť viac> -
Lifepo4 Batéria 12v 400ah BalenieZobraziť viac> -
Lítiová batéria Lifepo4 12 V 100 AhZobraziť viac> -
24V lítiová batéria pre vlečný motorZobraziť viac> -
12V 7ah 20h nabíjateľná batériaZobraziť viac>










