Výrobky
Batéria Lifepo4 12V 200ah
1) Šetrné k životnému prostrediu.
2) Vysokoteplotný výkon, maximálna pracovná teplota môže byť 70 ℃.
3) Vysoká kapacita.
4) Rýchle nabíjanie.
5) Bezpečnosť pri používaní.
6) Dlhá životnosť, spoplatnená až 2 000-krát.
7) Žiadny pamäťový efekt.
8) Neobsahuje ortuť, žiadny oheň, žiadny výbuch, žiadny únik.
9) Odolnosť proti vysokej teplote.
10) Stabilná výbojová plošina, ktorá podporuje veľký prúd a vysoký výkon pri nabíjaní a vybíjaní.
11) S konektorom Anderson pre nabíjací a vybíjací port.
12) S obrazovkou, ktorá môže zobrazovať napätie a zostávajúci výkon.
batéria lifepo4 12v 200ah

Vlastnosti produktu:
1) Šetrné k životnému prostrediu.
2) Vysokoteplotný výkon, maximálna pracovná teplota môže byť 70 ℃
3) Vysoká kapacita.
4) Rýchle nabíjanie.
5) Bezpečnosť pri používaní.
6) Dlhá životnosť, spoplatnená až 2 000-krát.
7) Žiadny pamäťový efekt.
8) Neobsahuje ortuť, žiadny oheň, žiadny výbuch, žiadny únik.
9) Odolnosť proti vysokej teplote.
10) Stabilná výbojová plošina, ktorá podporuje veľký prúd a vysoký výkon pri nabíjaní a vybíjaní.
11) S konektorom Anderson pre nabíjací a vybíjací port.
12) S obrazovkou, ktorá môže zobrazovať napätie a zostávajúci výkon.
Špecifikácia produktu:
| Menovité napätie | 12V |
| Nabíjacie napätie | 14.6V |
| Nominálna kapacita | 100 Ah |
| Batériový článok | 3,2V 100Ah prizmatický článok LifePO4 |
| Konfigurácia batérie | 4S2P 8 ks buniek |
| Vnútorný odpor | ≤420mΩ |
| Koniec nabíjacieho napätia | 14.8V |
| Prúd na konci nabíjania | 100 mA |
| Koniec vybíjacieho napätia | 9.7V |
| Metóda nabíjania | CC / CV |
| Max. Nepretržitý nabíjací prúd | 50A |
| Max. Nepretržitý vybíjací prúd | 100A |
| Maximálny impulzný výbojový prúd | 200A/10S |
| Váha | 27 KG |
| Materiál puzdra | kovové puzdro krytu |
| Rozmer puzdra | 360 * 185 * 245 mm |
| Ochrana BMS | 4S-100A, nadmerné nabíjanie, nadmerné vybíjanie, nadmerný prúd, skrat |
| Teplota nabíjania | 0~45℃ |
| Výstupná teplota | -20~60℃ |
| Skladovacia teplota | -10~45℃ |
| Životný cyklus | 2000 krát |
| Záruka | 3 roky |
Hlavné aplikácie pre 12v lítium-iónovú batériu:

Balenie pre nabíjateľné lítiové batérie aa:
Hmotnosť kartónu v balení, 27 KGS / ks kartón: 42 * 25 * 32 cm
Prizmatická lítiová batéria Lifepo4 12V 200Ah 4S s BMS

Typ batérie Lifepo4 (typ článku)
Prijíma veľkú jednu vysoko výkonnú lítiovú batériu LiFePO4 s napätím 3,2 V a 50 Ah. Aktuálny výstup je stabilnejší a silnejší.
Lítiová batéria LiFePO4 má vyššiu bezpečnosť, dlhšiu životnosť a širší rozsah prevádzkových teplôt.
Vstavaný systém 4S100A BMS
Vstavaný systém správy batérií 4S100A BMS, funkcie:
-
ochrana pred nabíjaním.
-
nadprúdová ochrana.
-
prepäťová ochrana
-
ochrana proti vybitiu.
-
ochrana proti skratu.
-
nadmerná ochrana napájania.
-
teplotná ochrana.
Populárne Tagy: batéria lifepo4 12v 200ah, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, skladom, bezplatná vzorka
-
Lítiová batéria 12V 40Ah Lifepo4 pre solárneZobraziť viac> -
Lítium-iónfosfátová batéria 12V 30Ah Lifepo4 batériaZobraziť viac> -
Lítium-iónová solárna batéria LiFePO4 batéria 12V 300AHZobraziť viac> -
Batéria Lifepo4 12V 60ahZobraziť viac> -
Batéria 12V 100ah Lifepo4Zobraziť viac> -
Lítiová batéria Lifepo4 12v 50ahZobraziť viac>












