Výrobky
Batéria Lifepo4 12v 150ah
1, vysoká hustota energie.
2, vysoké pracovné napätie pre jednotlivé články batérie.
3, bez znečistenia.
4, dlhá životnosť 2000 krát.
5, Žiadny pamäťový efekt.
6, kapacita, odpor, napätie, konzistencia času platformy je dobrá.
7, s funkciou skratovej výroby, bezpečná a spoľahlivá.
8, továrenská cena&vysoká kvalita.
9, dobrá konzistencia, nízke samovybíjanie.
batéria lifepo4 12v 150ah

Vlastnosti produktu:
1, vysoká hustota energie.
2, vysoké pracovné napätie pre jednotlivé články batérie.
3, bez znečistenia.
4, dlhá životnosť 2000 krát.
5, Žiadny pamäťový efekt.
6, kapacita, odpor, napätie, konzistencia času platformy je dobrá.
7, s funkciou skratovej výroby, bezpečná a spoľahlivá.
8, továrenská cena& Vysoká kvalita.
9, dobrá konzistencia, nízke samovybíjanie.
Špecifikácia produktu:
| Model | BW-12150 / 4S3P |
| Batériový článok | 3,2 V 50 Ah batéria LifePO4 s batériou |
| Menovité napätie | 12.8V |
| Nominálna kapacita | 150Ah |
| Konfigurácia batérie | 4S3P |
| Vnútorný odpor | ≤220mΩ |
| Koniec nabíjacieho napätia | 14.6V |
| Prúd na konci nabíjania | 100 mA |
| Koniec vybíjacieho napätia | 10V |
| Metóda nabíjania | CC / CV (konštantný prúd, konštantné napätie) |
| Štandardný nabíjací prúd | 30A |
| Maximálny nabíjací prúd | 75A |
| Štandardný vybíjací prúd | 75A |
| Max. Nepretržitý vybíjací prúd | 100A |
| Maximálny impulzný výbojový prúd | 150A/10S |
| Cista hmotnost | 15 KG |
| Teplota nabíjania | 0~45℃ |
| Výstupná teplota | -10~55℃ |
| Skladovacia teplota | -10~45℃ |
| Záruka | 2 roky |
| Životný cyklus | 2000 krát |
| Ochrana BMS | funkcia nadmerného nabíjania, nadmerného vybíjania, nadmerného prúdu, skratu a vyváženia |
Aplikácie:

Hlavné aplikácie pre 12v lítium-iónovú batériu:
Nabíjateľná solárna batéria s hlbokým cyklom lítium lifepo4 12v 150ah
* LED svetelný systém;
* Autobatéria Touist
* Batéria EV zbernice
* Autobatéria
* batéria elektrického autobusu
* Solárna batéria / batéria solárneho panelu
* - Prenosné VTR / TV, magnetofóny, rádiá atď.
* - Elektrické náradie, kosačky a vysávače
* - Fotoaparáty a fotografické vybavenie
* - Prenosné meracie zariadenie
* -Rôzne silové hračky a rekreačné vybavenie
* -Neprerušiteľný zdroj napájania
* - Komunikácia a elektrické vybavenie
* - Núdzové svetelné vybavenie
Výkonné aplikácie:
1) Skladovanie energie: UPS, zálohovanie, elektráreň.
2) EV: golfové vozíky, elektrické skútre.
3) Solárny systém, skladovanie veternej energie, solárny / skladovací domáci systém, solárne pouličné osvetlenie.
4) Telekomunikačné základňové stanice.
5) UPS (neprerušovaný zdroj napájania).
6) Všeobecné skladovanie energie (napríklad: záložná energia, banícka lampa, prenosný zdroj energie, digitálne výrobky atď.)
Balenie pre nabíjateľné lítiové batérie aa:

Populárne Tagy: batéria lifepo4 12v 150ah, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, skladom, bezplatná vzorka











